SMF4L45A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMF4L45A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMF4L45A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 45V 72.7V SOD123FL
Ngā Rauemi: 1.SMF4L45A.pdf2.SMF4L45A.pdf3.SMF4L45A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMF4L45A
Tau Wae SMF4L45A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 45V 72.7V SOD123FL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 501691 pcs Pepa Raraunga 1.SMF4L45A.pdf2.SMF4L45A.pdf3.SMF4L45A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 45V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 72.7V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 50V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123FL
Raupapa SMF4L Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa F7488TR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.5A