SMF4L250A
Hua Hua
Tau Wae: SMF4L250A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS SMF4L 250V UNI
Ngā Rauemi: SMF4L250A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMF4L250A
Tau Wae SMF4L250A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS SMF4L 250V UNI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 497071 pcs Pepa Raraunga SMF4L250A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 250V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 405V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 279V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123FL
Raupapa SMF4L Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 400W Paa / Case SOD-123F
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 500mA