SMF22AT1G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMF22AT1G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMF22AT1G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 22V 35.5V SOD123FL
Ngā Rauemi: 1.SMF22AT1G.pdf2.SMF22AT1G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMF22AT1G
Tau Wae SMF22AT1G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 22V 35.5V SOD123FL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5715 pcs Pepa Raraunga 1.SMF22AT1G.pdf2.SMF22AT1G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 22V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 35.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 24.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123FL
Raupapa SMF Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa SMF22AT1GOS
SMF22AT1GOS-ND
SMF22AT1GOSTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.6A Capacitance @ Frequency -