SMF14AT1G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMF14AT1G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMF14AT1G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 14V 23.2V SOD123FL
Ngā Rauemi: 1.SMF14AT1G.pdf2.SMF14AT1G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMF14AT1G
Tau Wae SMF14AT1G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 14V 23.2V SOD123FL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4969 pcs Pepa Raraunga 1.SMF14AT1G.pdf2.SMF14AT1G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 14V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 23.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 15.6V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123FL
Raupapa SMF Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa SMF14AT1GOS
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.6A Capacitance @ Frequency -
Tau Wae Tuakiri SMF*A Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMF150AT1
SMF150AT1
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 150V 243V SOD123FL
I roto i te taonga: 4699 pcs
Tikiake: SMF150AT1.pdf
RFQ
SMF15A
SMF15A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 15V 24.4V SOD123F