SMF13AT1G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMF13AT1G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMF13AT1G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 13V 21.5V SOD123FL
Ngā Rauemi: SMF13AT1G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMF13AT1G
Tau Wae SMF13AT1G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 13V 21.5V SOD123FL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5141 pcs Pepa Raraunga SMF13AT1G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 13V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 21.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 14.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123FL
Raupapa SMF Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 200W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa SMF13AT1GOSCT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A Capacitance @ Frequency -
Tau Wae Tuakiri SMF*A Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMF14A RQG
SMF14A RQG
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
I roto i te taonga: 886277 pcs
Tikiake: SMF14A RQG.pdf
RFQ
SMF13AT1
SMF13AT1
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 13V 21.5V SOD123FL