SMF12AT1G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMF12AT1G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMF12AT1G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 12V 19.9V SOD123FL
Ngā Rauemi: 1.SMF12AT1G.pdf2.SMF12AT1G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMF12AT1G
Tau Wae SMF12AT1G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 12V 19.9V SOD123FL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 246947 pcs Pepa Raraunga 1.SMF12AT1G.pdf2.SMF12AT1G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 12V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 19.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 13.3V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123FL
Raupapa SMF Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 200W Packaging Original-Reel®
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa SMF12AT1GOSDKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.1A Capacitance @ Frequency -