SMF11AT1G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMF11AT1G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMF11AT1G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 11V 18.2V SOD123FL
Ngā Rauemi: 1.SMF11AT1G.pdf2.SMF11AT1G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMF11AT1G
Tau Wae SMF11AT1G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 11V 18.2V SOD123FL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5007 pcs Pepa Raraunga 1.SMF11AT1G.pdf2.SMF11AT1G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 11V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 18.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 12.2V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123FL
Raupapa SMF Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa SMF11AT1GOS
SMF11AT1GOS-ND
SMF11AT1GOSTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11A Capacitance @ Frequency -