SMF10AT1G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMF10AT1G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMF10AT1G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 10V 17V SOD123FL
Ngā Rauemi: 1.SMF10AT1G.pdf2.SMF10AT1G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMF10AT1G
Tau Wae SMF10AT1G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 10V 17V SOD123FL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4777 pcs Pepa Raraunga 1.SMF10AT1G.pdf2.SMF10AT1G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 10V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 17V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 11.1V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123FL
Raupapa SMF Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 200W Packaging Original-Reel®
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa SMF10AT1GOSDKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.8A Capacitance @ Frequency -
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMF110AT1G
SMF110AT1G
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 110V 177V SOD123FL
I roto i te taonga: 5838 pcs
Tikiake: SMF110AT1G.pdf
RFQ
SMF11A RQG
SMF11A RQG
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W