SMDJ78CA
SMDJ78CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 78V 126V DO214AB
I roto i te taonga: 78317 pcs
Tikiake: SMDJ78CA.pdf
RFQ
SMDJ8.0A
SMDJ8.0A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8V 13.6V DO214AB
I roto i te taonga: 147684 pcs
Tikiake: SMDJ8.0A.pdf
RFQ
SMDJ8.0
SMDJ8.0
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8V 14.28V DO214AB
Tikiake: SMDJ8.0.pdf
SMDJ78AHR7G
SMDJ78AHR7G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: SMDJ78AHR7G.pdf
SMDJ78CA-T7
SMDJ78CA-T7
Tikiake:
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel