SMDJ75CA-T7
SMDJ75CA-T7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 75V 121V DO214AB
I roto i te taonga: 93048 pcs
Tikiake:
RFQ
SMDJ75CA
SMDJ75CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 72902 pcs
Tikiake: SMDJ75CA.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel