SMDJ54CA R7G
SMDJ54CA R7G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB
I roto i te taonga: 142356 pcs
Tikiake: SMDJ54CA R7G.pdf
RFQ
SMDJ54CA M6G
SMDJ54CA M6G
I roto i te taonga: 186834 pcs
Tikiake: SMDJ54CA M6G.pdf
RFQ
SMDJ54AHR7G
SMDJ54AHR7G
Tikiake: SMDJ54AHR7G.pdf
SMDJ54A-HRAT7
SMDJ54A-HRAT7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMDJ54A-HRAT7.pdf
SMDJ54CA-HRAT7
SMDJ54CA-HRAT7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMDJ54CA-HRAT7.pdf
SMDJ54A-HR
SMDJ54A-HR
Tikiake: SMDJ54A-HR.pdf
SMDJ54CA
SMDJ54CA
Tikiake: SMDJ54CA.pdf
SMDJ54CA-HR
SMDJ54CA-HR
Tikiake: SMDJ54CA-HR.pdf
SMDJ54A-HRA
SMDJ54A-HRA
Tikiake: SMDJ54A-HRA.pdf
SMDJ54AHM6G
SMDJ54AHM6G
Tikiake: SMDJ54AHM6G.pdf
SMDJ54CA-HRA
SMDJ54CA-HRA
Tikiake: SMDJ54CA-HRA.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel