SMDJ48CA M6G
SMDJ48CA M6G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB
I roto i te taonga: 189209 pcs
Tikiake: SMDJ48CA M6G.pdf
RFQ
SMDJ48CA
SMDJ48CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 71510 pcs
Tikiake: SMDJ48CA.pdf
RFQ
SMDJ48AHM6G
SMDJ48AHM6G
Tikiake: SMDJ48AHM6G.pdf
SMDJ48CA-HRAT7
SMDJ48CA-HRAT7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMDJ48CA-HRAT7.pdf
SMDJ48A-T7
SMDJ48A-T7
Tikiake:
SMDJ48AHR7G
SMDJ48AHR7G
Tikiake: SMDJ48AHR7G.pdf
SMDJ48CA R7G
SMDJ48CA R7G
Tikiake: SMDJ48CA R7G.pdf
SMDJ48A-HR
SMDJ48A-HR
Tikiake: SMDJ48A-HR.pdf
SMDJ48A-HRA
SMDJ48A-HRA
Tikiake: SMDJ48A-HRA.pdf
SMDJ48CA-HRA
SMDJ48CA-HRA
Tikiake: SMDJ48CA-HRA.pdf
SMDJ48CA-HR
SMDJ48CA-HR
Tikiake: SMDJ48CA-HR.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel