SMDJ28CA R7G
SMDJ28CA R7G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB
I roto i te taonga: 148286 pcs
Tikiake: SMDJ28CA R7G.pdf
RFQ
SMDJ28CA M6G
SMDJ28CA M6G
I roto i te taonga: 171981 pcs
Tikiake: SMDJ28CA M6G.pdf
RFQ
SMDJ28A-HR
SMDJ28A-HR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMDJ28A-HR.pdf
SMDJ28AHR7G
SMDJ28AHR7G
Tikiake: SMDJ28AHR7G.pdf
SMDJ28CA-HRA
SMDJ28CA-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMDJ28CA-HRA.pdf
SMDJ28A-T7
SMDJ28A-T7
Tikiake:
SMDJ28CA-HRAT7
SMDJ28CA-HRAT7
Tikiake: SMDJ28CA-HRAT7.pdf
SMDJ28AHM6G
SMDJ28AHM6G
Tikiake: SMDJ28AHM6G.pdf
SMDJ28CA-HR
SMDJ28CA-HR
Tikiake: SMDJ28CA-HR.pdf
SMDJ28A-HRAT7
SMDJ28A-HRAT7
Tikiake: SMDJ28A-HRAT7.pdf
SMDJ28CA
SMDJ28CA
Tikiake: SMDJ28CA.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel