SMDJ26CA-HRAT7
SMDJ26CA-HRAT7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
I roto i te taonga: 6169 pcs
Tikiake: SMDJ26CA-HRAT7.pdf
RFQ
SMDJ26CA R7G
SMDJ26CA R7G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
I roto i te taonga: 140028 pcs
Tikiake: SMDJ26CA R7G.pdf
RFQ
SMDJ26CA M6G
SMDJ26CA M6G
Tikiake: SMDJ26CA M6G.pdf
SMDJ26CA-HR
SMDJ26CA-HR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMDJ26CA-HR.pdf
SMDJ26AHR7G
SMDJ26AHR7G
Tikiake: SMDJ26AHR7G.pdf
SMDJ26CA
SMDJ26CA
Tikiake: SMDJ26CA.pdf
SMDJ26CA-HRA
SMDJ26CA-HRA
Tikiake: SMDJ26CA-HRA.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel