SMDJ22CA
SMDJ22CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB
I roto i te taonga: 93070 pcs
Tikiake: SMDJ22CA.pdf
RFQ
SMDJ22A-HRAT7
SMDJ22A-HRAT7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 7265 pcs
Tikiake: SMDJ22A-HRAT7.pdf
RFQ
SMDJ22A-T7
SMDJ22A-T7
Tikiake:
SMDJ22CA R7G
SMDJ22CA R7G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: SMDJ22CA R7G.pdf
SMDJ22A-HR
SMDJ22A-HR
Tikiake: SMDJ22A-HR.pdf
SMDJ22CA-HRA
SMDJ22CA-HRA
Tikiake: SMDJ22CA-HRA.pdf
SMDJ22CA M6G
SMDJ22CA M6G
Tikiake: SMDJ22CA M6G.pdf
SMDJ22CA-HRAT7
SMDJ22CA-HRAT7
Tikiake: SMDJ22CA-HRAT7.pdf
SMDJ22AHR7G
SMDJ22AHR7G
Tikiake: SMDJ22AHR7G.pdf
SMDJ22AHM6G
SMDJ22AHM6G
Tikiake: SMDJ22AHM6G.pdf
SMDJ22CA-HR
SMDJ22CA-HR
Tikiake: SMDJ22CA-HR.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel