SMDJ130A-T7
SMDJ130A-T7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 130V 209V DO214AB
I roto i te taonga: 106279 pcs
Tikiake: SMDJ130A-T7.pdf
RFQ
SMDJ130A-HR
SMDJ130A-HR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 5771 pcs
Tikiake: SMDJ130A-HR.pdf
RFQ
SMDJ130A
SMDJ130A
Tikiake: SMDJ130A.pdf
SMDJ130A-HRAT7
SMDJ130A-HRAT7
Tikiake: SMDJ130A-HRAT7.pdf
SMDJ130C
SMDJ130C
Whakaahuatanga: TVS DIODE 130V 219.45V DO214AB
Tikiake: SMDJ130C.pdf
SMDJ12CA-HRA
SMDJ12CA-HRA
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
Tikiake: SMDJ12CA-HRA.pdf
SMDJ130A-HRA
SMDJ130A-HRA
Tikiake: SMDJ130A-HRA.pdf
SMDJ12CAHM6G
SMDJ12CAHM6G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: SMDJ12CAHM6G.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel