SMDJ110A
SMDJ110A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 110V 177V SMC
I roto i te taonga: 159971 pcs
Tikiake: SMDJ110A.pdf
RFQ
SMDJ10CAHM6G
SMDJ10CAHM6G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 17V DO214AB
I roto i te taonga: 175354 pcs
Tikiake: SMDJ10CAHM6G.pdf
RFQ
SMDJ110A-HR
SMDJ110A-HR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 110V 177V DO214AB
Tikiake: SMDJ110A-HR.pdf
SMDJ10CA-HRAT7
SMDJ10CA-HRAT7
Tikiake: SMDJ10CA-HRAT7.pdf
SMDJ110C
SMDJ110C
Whakaahuatanga: TVS DIODE 110V 185.85V DO214AB
Tikiake: SMDJ110C.pdf
SMDJ110A-HRAT7
SMDJ110A-HRAT7
Tikiake: SMDJ110A-HRAT7.pdf
SMDJ110A-T7
SMDJ110A-T7
Tikiake: SMDJ110A-T7.pdf
SMDJ11
SMDJ11
Whakaahuatanga: TVS DIODE 11V 19.11V DO214AB
Tikiake: SMDJ11.pdf
SMDJ10CAHR7G
SMDJ10CAHR7G
Tikiake: SMDJ10CAHR7G.pdf
SMDJ110A-HRA
SMDJ110A-HRA
Tikiake: SMDJ110A-HRA.pdf
SMDJ10CA-T7
SMDJ10CA-T7
Tikiake:
SMDJ10CA-HRA
SMDJ10CA-HRA
Tikiake: SMDJ10CA-HRA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel