SMDJ100CA-T7
SMDJ100CA-T7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 100V 162V DO214AB
I roto i te taonga: 94057 pcs
Tikiake:
RFQ
SMDJ10A
SMDJ10A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 17V DO214AB
I roto i te taonga: 138300 pcs
Tikiake: SMDJ10A.pdf
RFQ
SMDJ100A-HRAT7
SMDJ100A-HRAT7
Tikiake: SMDJ100A-HRAT7.pdf
SMDJ10A M6G
SMDJ10A M6G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: SMDJ10A M6G.pdf
SMDJ100CA
SMDJ100CA
Tikiake: SMDJ100CA.pdf
SMDJ10A V6G
SMDJ10A V6G