SMDJ100A R7G
SMDJ100A R7G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 100V 162V DO214AB
I roto i te taonga: 134137 pcs
Tikiake: SMDJ100A R7G.pdf
RFQ
SMDJ10
SMDJ10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 17.85V DO214AB
I roto i te taonga: 155589 pcs
Tikiake: SMDJ10.pdf
RFQ
SMDIJ02470XA00KS00
SMDIJ02470XA00KS00
Kaihanga: WIMA
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC 5040