SMDC185F/33-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDC185F/33-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMDC185F/33-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 33V 1.85A 2920
Ngā Rauemi: 1.SMDC185F/33-2.pdf2.SMDC185F/33-2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMDC185F/33-2
Tau Wae SMDC185F/33-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 33V 1.85A 2920 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 228943 pcs Pepa Raraunga 1.SMDC185F/33-2.pdf2.SMDC185F/33-2.pdf
Momotuhi - Max 33V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 2.5s Te matotoru (Max) 0.028" (0.71mm)
Rahi / Rahi 0.295" L x 0.201" W (7.50mm x 5.10mm) Raupapa SMDC