SMD300F-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMD300F-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMD300F-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 6V 3A 2SMD
Ngā Rauemi: 1.SMD300F-2.pdf2.SMD300F-2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMD300F-2
Tau Wae SMD300F-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 6V 3A 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 269316 pcs Pepa Raraunga 1.SMD300F-2.pdf2.SMD300F-2.pdf
Momotuhi - Max 6V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 35s Te matotoru (Max) 0.118" (3.00mm)
Rahi / Rahi 0.290" L x 0.202" W (7.36mm x 5.12mm) Raupapa PolySwitch®, SMD
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 48 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 15 mOhms