SMD250F-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMD250F-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMD250F-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 15V 2.5A 2SMD
Ngā Rauemi: 1.SMD250F-2.pdf2.SMD250F-2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMD250F-2
Tau Wae SMD250F-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 15V 2.5A 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 244019 pcs Pepa Raraunga 1.SMD250F-2.pdf2.SMD250F-2.pdf
Momotuhi - Max 15V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 25s Te matotoru (Max) 0.118" (3.00mm)
Rahi / Rahi 0.343" L x 0.250" W (8.70mm x 6.36mm) Raupapa PolySwitch®, SMD
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 85 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 35 mOhms