SMD185F-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMD185F-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMD185F-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 33V 1.85A 2SMD
Ngā Rauemi: 1.SMD185F-2.pdf2.SMD185F-2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMD185F-2
Tau Wae SMD185F-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 33V 1.85A 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 152576 pcs Pepa Raraunga 1.SMD185F-2.pdf2.SMD185F-2.pdf
Momotuhi - Max 33V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 5s Te matotoru (Max) 0.118" (3.00mm)
Rahi / Rahi 0.343" L x 0.250" W (8.70mm x 6.36mm) Raupapa PolySwitch®, SMD
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 165 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 65 mOhms
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2-SMD Ētahi Ingoa SMD185F-2DKR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 33V 1.85A Ih Surface Mount 2-SMD
I teie nei - Te haere (Te) 3.6A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.85A Whakaaetanga CSA, TUV, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMD1B
SMD1B
Kaihanga: TPI (Test Products International)
Whakaahuatanga: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 9"