SMCJ85CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ85CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCJ85CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Ngā Rauemi: SMCJ85CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCJ85CA
Tau Wae SMCJ85CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 85V 137V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 259966 pcs Pepa Raraunga SMCJ85CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 85V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 137V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 94.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ) Raupapa SMCJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa SMCJ85CALFTR Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMCJ85CA V6G
SMCJ85CA V6G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 85V 137V DO214AB
I roto i te taonga: 313978 pcs
Tikiake: SMCJ85CA V6G.pdf
RFQ
SMCJ85ATR
SMCJ85ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: TVS DIODE 85V 137V SMC
I roto i te taonga: 467630 pcs
Tikiake: SMCJ85ATR.pdf
RFQ
SMCJ85C
SMCJ85C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 85V 143.85V DO214AB
Tikiake: SMCJ85C.pdf
SMCJ85AHM6G
SMCJ85AHM6G
Tikiake: SMCJ85AHM6G.pdf
SMCJ85CA
SMCJ85CA
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Tikiake: SMCJ85CA.pdf
SMCJ85C-E3/9AT
SMCJ85C-E3/9AT
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 85V 151V DO214AB
Tikiake: SMCJ85C-E3/9AT.pdf
SMCJ85C-E3/57T
SMCJ85C-E3/57T
Tikiake: SMCJ85C-E3/57T.pdf
SMCJ85CA
SMCJ85CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMCJ85CA.pdf
SMCJ85CA M6G
SMCJ85CA M6G
Tikiake: SMCJ85CA M6G.pdf
SMCJ85CA V7G
SMCJ85CA V7G
Tikiake: SMCJ85CA V7G.pdf
SMCJ85CA R7G
SMCJ85CA R7G
Tikiake: SMCJ85CA R7G.pdf
SMCJ85AHR7G
SMCJ85AHR7G
Tikiake: SMCJ85AHR7G.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel