SMCJ8.5CA-13
SMCJ8.5CA-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8.5V 14.4V SMC
I roto i te taonga: 111483 pcs
Tikiake: SMCJ8.5CA-13.pdf
RFQ
SMCJ8.5CA
SMCJ8.5CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
I roto i te taonga: 214657 pcs
Tikiake: SMCJ8.5CA.pdf
RFQ
SMCJ8.5CA
SMCJ8.5CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB
Tikiake: SMCJ8.5CA.pdf
SMCJ8.5AHM6G
SMCJ8.5AHM6G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: SMCJ8.5AHM6G.pdf
SMCJ8.5AE3/TR13
SMCJ8.5AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8.5V 13.6V DO214AB
Tikiake: SMCJ8.5AE3/TR13.pdf
SMCJ8.5CA M6G
SMCJ8.5CA M6G
Tikiake: SMCJ8.5CA M6G.pdf
SMCJ8.5CA-13-F
SMCJ8.5CA-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMCJ8.5CA-13-F.pdf
SMCJ8.5ATR
SMCJ8.5ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Tikiake: SMCJ8.5ATR.pdf
SMCJ8.5AHE3/9AT
SMCJ8.5AHE3/9AT
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC SMC
Tikiake: SMCJ8.5AHE3/9AT.pdf
SMCJ8.5CA R7G
SMCJ8.5CA R7G
Tikiake: SMCJ8.5CA R7G.pdf
SMCJ8.5AHR7G
SMCJ8.5AHR7G