SMCJ6.5CA M6G
SMCJ6.5CA M6G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB
I roto i te taonga: 286022 pcs
Tikiake: SMCJ6.5CA M6G.pdf
RFQ
SMCJ6.5CA
SMCJ6.5CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 275407 pcs
Tikiake: SMCJ6.5CA.pdf
RFQ
SMCJ6.5AHE3/57T
SMCJ6.5AHE3/57T
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Tikiake: SMCJ6.5AHE3/57T.pdf
SMCJ6.5AHE3/9AT
SMCJ6.5AHE3/9AT
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SMC
Tikiake: SMCJ6.5AHE3/9AT.pdf
SMCJ6.5CA R7G
SMCJ6.5CA R7G
Tikiake: SMCJ6.5CA R7G.pdf
SMCJ6.5AHM6G
SMCJ6.5AHM6G
Tikiake: SMCJ6.5AHM6G.pdf
SMCJ6.5AHR7G
SMCJ6.5AHR7G
Tikiake: SMCJ6.5AHR7G.pdf
SMCJ6.5CA
SMCJ6.5CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 6.5V 11.2V SMC
Tikiake: SMCJ6.5CA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel