SMCJ45CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ45CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCJ45CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB
Ngā Rauemi: SMCJ45CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCJ45CA
Tau Wae SMCJ45CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 217026 pcs Pepa Raraunga SMCJ45CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 45V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 72.7V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 50V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ) Raupapa SMCJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Original-Reel® Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa SMCJ45CALFDKR Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.6A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMCJ45CA V7G
SMCJ45CA V7G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB
I roto i te taonga: 345103 pcs
Tikiake: SMCJ45CA V7G.pdf
RFQ
SMCJ45CA
SMCJ45CA
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45V 72.7V SMC
I roto i te taonga: 239280 pcs
Tikiake: SMCJ45CA.pdf
RFQ
SMCJ45CA V6G
SMCJ45CA V6G
Tikiake: SMCJ45CA V6G.pdf
SMCJ45C
SMCJ45C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45V 76.34V DO214AB