SMCJ440CA
SMCJ440CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 440V 713V SMC
I roto i te taonga: 181889 pcs
Tikiake: SMCJ440CA.pdf
RFQ
SMCJ440
SMCJ440
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 440V 748.65V DO214AB
I roto i te taonga: 164843 pcs
Tikiake: SMCJ440.pdf
RFQ
SMCJ440CE3/TR13
SMCJ440CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 440V DO214AB
Tikiake:
SMCJ440A
SMCJ440A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMCJ440A.pdf
SMCJ440CA-H
SMCJ440CA-H
Tikiake: SMCJ440CA-H.pdf
SMCJ440CA
SMCJ440CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 440V 713V DO214AB
Tikiake: SMCJ440CA.pdf
SMCJ440E3/TR13
SMCJ440E3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake:
SMCJ440CAE3/TR13
SMCJ440CAE3/TR13