SMCJ400A
SMCJ400A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 400V 648V SMC
I roto i te taonga: 181732 pcs
Tikiake: SMCJ400A.pdf
RFQ
SMCJ40
SMCJ40
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 40V 67.73V DO214AB
I roto i te taonga: 236839 pcs
Tikiake: SMCJ40.pdf
RFQ
SMCJ400A
SMCJ400A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 400V 648V DO214AB
Tikiake: SMCJ400A.pdf
SMCJ400AE3/TR13
SMCJ400AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 400V DO214AB
Tikiake:
SMCJ36HE3/57T
SMCJ36HE3/57T
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36VWM 64.3VC SMC
Tikiake: SMCJ36HE3/57T.pdf
SMCJ36HE3/9AT
SMCJ36HE3/9AT
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36V 64.3V DO214AB
Tikiake: SMCJ36HE3/9AT.pdf
SMCJ400A-H
SMCJ400A-H
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMCJ400A-H.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel