SMCJ36CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ36CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCJ36CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB
Ngā Rauemi: SMCJ36CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCJ36CA
Tau Wae SMCJ36CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 352875 pcs Pepa Raraunga SMCJ36CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 36V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 58.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 40V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ) Raupapa SMCJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa SMCJ36CALFTR Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.9A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMCJ36C
SMCJ36C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36V 61.01V DO214AB
I roto i te taonga: 203002 pcs
Tikiake: SMCJ36C.pdf
RFQ
SMCJ36C-E3/57T
SMCJ36C-E3/57T
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36V 64.3V DO214AB
I roto i te taonga: 4557 pcs
Tikiake: SMCJ36C-E3/57T.pdf
RFQ
SMCJ36CA
SMCJ36CA
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36V 58.1V SMC
Tikiake: SMCJ36CA.pdf
SMCJ36C-E3/9AT
SMCJ36C-E3/9AT
Tikiake: SMCJ36C-E3/9AT.pdf
SMCJ36CA M6G
SMCJ36CA M6G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB
Tikiake: SMCJ36CA M6G.pdf
SMCJ36CA V6G
SMCJ36CA V6G
Tikiake: SMCJ36CA V6G.pdf
SMCJ36CA R7G
SMCJ36CA R7G
Tikiake: SMCJ36CA R7G.pdf
SMCJ36CA V7G
SMCJ36CA V7G
Tikiake: SMCJ36CA V7G.pdf
SMCJ36AHM6G
SMCJ36AHM6G
Tikiake: SMCJ36AHM6G.pdf
SMCJ36AHR7G
SMCJ36AHR7G
Tikiake: SMCJ36AHR7G.pdf
SMCJ36CA
SMCJ36CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMCJ36CA.pdf
SMCJ36ATR
SMCJ36ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Tikiake: SMCJ36ATR.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel