SMCJ30CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ30CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCJ30CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB
Ngā Rauemi: SMCJ30CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCJ30CA
Tau Wae SMCJ30CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 248620 pcs Pepa Raraunga SMCJ30CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 30V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 48.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 33.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ) Raupapa SMCJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Original-Reel® Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa SMCJ30CALFDKR Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMCJ30CA V6G
SMCJ30CA V6G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB
I roto i te taonga: 327858 pcs
Tikiake: SMCJ30CA V6G.pdf
RFQ
SMCJ30ATR
SMCJ30ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 48.4V SMC
I roto i te taonga: 458719 pcs
Tikiake: SMCJ30ATR.pdf
RFQ
SMCJ30CA M6G
SMCJ30CA M6G
Tikiake: SMCJ30CA M6G.pdf
SMCJ30C-E3/9AT
SMCJ30C-E3/9AT
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 53.5V DO214AB
Tikiake: SMCJ30C-E3/9AT.pdf
SMCJ30AHR7G
SMCJ30AHR7G
Tikiake: SMCJ30AHR7G.pdf
SMCJ30CA
SMCJ30CA
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Tikiake: SMCJ30CA.pdf
SMCJ30C
SMCJ30C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 50.82V DO214AB
Tikiake: SMCJ30C.pdf
SMCJ30AHM6G
SMCJ30AHM6G
Tikiake: SMCJ30AHM6G.pdf
SMCJ30CA R7G
SMCJ30CA R7G
Tikiake: SMCJ30CA R7G.pdf
SMCJ30CA V7G
SMCJ30CA V7G
Tikiake: SMCJ30CA V7G.pdf
SMCJ30C-E3/57T
SMCJ30C-E3/57T
Tikiake: SMCJ30C-E3/57T.pdf
SMCJ30CA
SMCJ30CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMCJ30CA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel