SMCJ26CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ26CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCJ26CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
Ngā Rauemi: SMCJ26CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCJ26CA
Tau Wae SMCJ26CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 345627 pcs Pepa Raraunga SMCJ26CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 26V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 42.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 28.9V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ) Raupapa SMCJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa SMCJ26CALFTR Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 35.7A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMCJ26CA V7G
SMCJ26CA V7G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
I roto i te taonga: 364804 pcs
Tikiake: SMCJ26CA V7G.pdf
RFQ
SMCJ26AHR7G
SMCJ26AHR7G
I roto i te taonga: 183659 pcs
Tikiake: SMCJ26AHR7G.pdf
RFQ
SMCJ26C
SMCJ26C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 26V 44.21V DO214AB
Tikiake: SMCJ26C.pdf
SMCJ26CA M6G
SMCJ26CA M6G
Tikiake: SMCJ26CA M6G.pdf
SMCJ26CA
SMCJ26CA
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 26V 42.1V SMC
Tikiake: SMCJ26CA.pdf
SMCJ26C-E3/9AT
SMCJ26C-E3/9AT
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 26V 46.6V DO214AB
Tikiake: SMCJ26C-E3/9AT.pdf
SMCJ26C-E3/57T
SMCJ26C-E3/57T
Tikiake: SMCJ26C-E3/57T.pdf
SMCJ26CA R7G
SMCJ26CA R7G
Tikiake: SMCJ26CA R7G.pdf
SMCJ26CA V6G
SMCJ26CA V6G
Tikiake: SMCJ26CA V6G.pdf
SMCJ26CA
SMCJ26CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMCJ26CA.pdf
SMCJ26AHM6G
SMCJ26AHM6G