SMCJ250CAE3/TR13
SMCJ250CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 250V DO214AB
I roto i te taonga: 79044 pcs
Tikiake:
RFQ
SMCJ250E3/TR13
SMCJ250E3/TR13
Kaihanga: Microsemi
I roto i te taonga: 81022 pcs
Tikiake:
RFQ
SMCJ250A-H
SMCJ250A-H
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 250V 405V SMC
Tikiake: SMCJ250A-H.pdf
SMCJ250CA-H
SMCJ250CA-H
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMCJ250CA-H.pdf
SMCJ250A
SMCJ250A
Tikiake: SMCJ250A.pdf
SMCJ250
SMCJ250
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 250V 425.25V DO214AB
Tikiake: SMCJ250.pdf
SMCJ250CA
SMCJ250CA
Tikiake: SMCJ250CA.pdf
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 250V 405V DO214AB
Tikiake: SMCJ250A.pdf
SMCJ250AE3/TR13
SMCJ250AE3/TR13
SMCJ250CA
SMCJ250CA
Tikiake: SMCJ250CA.pdf
SMCJ24HE3/9AT
SMCJ24HE3/9AT
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 43V DO214AB
Tikiake: SMCJ24HE3/9AT.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel