SMCJ24CA
SMCJ24CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 38.9V SMC
I roto i te taonga: 231650 pcs
Tikiake: SMCJ24CA.pdf
RFQ
SMCJ24C-E3/57T
SMCJ24C-E3/57T
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 43V DO214AB
I roto i te taonga: 5630 pcs
Tikiake: SMCJ24C-E3/57T.pdf
RFQ
SMCJ24ATR
SMCJ24ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Tikiake: SMCJ24ATR.pdf
SMCJ24CA
SMCJ24CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB
Tikiake: SMCJ24CA.pdf
SMCJ24CA
SMCJ24CA
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Tikiake: SMCJ24CA.pdf
SMCJ24AHM6G
SMCJ24AHM6G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: SMCJ24AHM6G.pdf
SMCJ24CA M6G
SMCJ24CA M6G