SMCJ220A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ220A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCJ220A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 220V 356V DO214AB
Ngā Rauemi: SMCJ220A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCJ220A
Tau Wae SMCJ220A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 220V 356V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 142126 pcs Pepa Raraunga SMCJ220A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 220V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 356V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 246V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ)
Raupapa SMCJ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case DO-214AB, SMC Ētahi Ingoa SMCJ220ALFCT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.2A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMCJ220C
SMCJ220C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 220V 373.8V DO214AB
I roto i te taonga: 147647 pcs
Tikiake: SMCJ220C.pdf
RFQ
SMCJ220A-H
SMCJ220A-H
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 220V 356V SMC
I roto i te taonga: 185849 pcs
Tikiake: SMCJ220A-H.pdf
RFQ
SMCJ220CA
SMCJ220CA
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: TVS DIODE 220V 356V DO214AB
Tikiake: SMCJ220CA.pdf
SMCJ22-E3/9AT
SMCJ22-E3/9AT
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22V 39.4V DO214AB
Tikiake: SMCJ22-E3/9AT.pdf
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMCJ220CA.pdf
SMCJ22
SMCJ22
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22V 37.28V DO214AB
Tikiake: SMCJ22.pdf
SMCJ22-E3/57T
SMCJ22-E3/57T
Tikiake: SMCJ22-E3/57T.pdf
SMCJ220AE3/TR13
SMCJ220AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 220V DO214AB
Tikiake:
SMCJ220A
SMCJ220A
Tikiake: SMCJ220A.pdf
SMCJ220
SMCJ220
Tikiake: SMCJ220.pdf
SMCJ20HE3/9AT
SMCJ20HE3/9AT
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 35.8V DO214AB