SMCJ170CA
SMCJ170CA
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 170V 275V SMC
I roto i te taonga: 189402 pcs
Tikiake: SMCJ170CA.pdf
RFQ
SMCJ170C-E3/57T
SMCJ170C-E3/57T
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 170V 304V DO214AB
I roto i te taonga: 4582 pcs
Tikiake: SMCJ170C-E3/57T.pdf
RFQ
SMCJ170CA
SMCJ170CA
Kaihanga: Bourns, Inc.