SMCJ170A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ170A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCJ170A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 170V 275V DO214AB
Ngā Rauemi: SMCJ170A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCJ170A
Tau Wae SMCJ170A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 170V 275V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 281008 pcs Pepa Raraunga SMCJ170A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 170V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 275V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 189V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ)
Raupapa SMCJ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AB, SMC Ētahi Ingoa SMCJ170ALFTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.5A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMCJ170A
SMCJ170A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 170V 275V SMC
I roto i te taonga: 228942 pcs
Tikiake: SMCJ170A.pdf
RFQ
SMCJ170A M6G
SMCJ170A M6G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 170V 275V DO214AB
I roto i te taonga: 310711 pcs
Tikiake: SMCJ170A M6G.pdf
RFQ
SMCJ17
SMCJ17
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 17V 28.98V DO214AB
Tikiake: SMCJ17.pdf
SMCJ170A
SMCJ170A
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Tikiake: SMCJ170A.pdf
SMCJ170A V6G
SMCJ170A V6G