SMCJ160CA
SMCJ160CA
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 160V 259V SMC
I roto i te taonga: 152846 pcs
Tikiake: SMCJ160CA.pdf
RFQ
SMCJ160ATR
SMCJ160ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
I roto i te taonga: 437292 pcs
Tikiake: SMCJ160ATR.pdf
RFQ
SMCJ160CA
SMCJ160CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMCJ160CA.pdf
SMCJ160AHM6G
SMCJ160AHM6G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 160V 259V DO214AB
Tikiake: SMCJ160AHM6G.pdf
SMCJ160CA
SMCJ160CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMCJ160CA.pdf
SMCJ160AHR7G
SMCJ160AHR7G
Tikiake: SMCJ160AHR7G.pdf
SMCJ160AHE3/9AT
SMCJ160AHE3/9AT
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: TVS DIODE 160VWM 259VC SMC
Tikiake: SMCJ160AHE3/9AT.pdf
SMCJ160CA R7G
SMCJ160CA R7G
Tikiake: SMCJ160CA R7G.pdf
SMCJ160AE3/TR13
SMCJ160AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: SMCJ160AE3/TR13.pdf
SMCJ160AHE3/57T
SMCJ160AHE3/57T
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Tikiake: SMCJ160AHE3/57T.pdf
SMCJ160CA V6G
SMCJ160CA V6G
Tikiake: SMCJ160CA V6G.pdf
SMCJ160CA M6G
SMCJ160CA M6G
Tikiake: SMCJ160CA M6G.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel