SMCJ160A M6G
SMCJ160A M6G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 160V 259V DO214AB
I roto i te taonga: 351816 pcs
Tikiake: SMCJ160A M6G.pdf
RFQ
SMCJ15E3/TR13
SMCJ15E3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 15V 26.9V DO214AB
I roto i te taonga: 118419 pcs
Tikiake: SMCJ15E3/TR13.pdf
RFQ
SMCJ160A
SMCJ160A
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 160V 259V SMC
Tikiake: SMCJ160A.pdf
SMCJ16-E3/57T
SMCJ16-E3/57T
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 16V 28.8V DO214AB
Tikiake: SMCJ16-E3/57T.pdf
SMCJ160-E3/9AT
SMCJ160-E3/9AT
Whakaahuatanga: TVS DIODE 160V 287V DO214AB
Tikiake: SMCJ160-E3/9AT.pdf
SMCJ160A
SMCJ160A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMCJ160A.pdf
SMCJ16
SMCJ16
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 16V 27.3V DO214AB
Tikiake: SMCJ16.pdf
SMCJ160A
SMCJ160A
Kaihanga: Bourns, Inc.