SMCJ150A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ150A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCJ150A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 150V 243V DO214AB
Ngā Rauemi: SMCJ150A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCJ150A
Tau Wae SMCJ150A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 150V 243V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 242210 pcs Pepa Raraunga SMCJ150A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 150V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 243V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 167V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ)
Raupapa SMCJ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case DO-214AB, SMC Ētahi Ingoa SMCJ150ALFCT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMCJ150A R7G
SMCJ150A R7G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 150V 243V DO214AB
I roto i te taonga: 192323 pcs
Tikiake: SMCJ150A R7G.pdf
RFQ
SMCJ15-E3/57T
SMCJ15-E3/57T
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 15V 26.9V DO214AB
I roto i te taonga: 4190 pcs
Tikiake: SMCJ15-E3/57T.pdf
RFQ
SMCJ150A
SMCJ150A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 150V 243V SMC
Tikiake: SMCJ150A.pdf
SMCJ150A V6G
SMCJ150A V6G
Tikiake: SMCJ150A V6G.pdf
SMCJ150A M6G
SMCJ150A M6G
Tikiake: SMCJ150A M6G.pdf
SMCJ15
SMCJ15
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 15V 25.62V DO214AB
Tikiake: SMCJ15.pdf
SMCJ150
SMCJ150
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 150V 255.15V DO214AB