SMCJ10CA
SMCJ10CA
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 17V SMC
I roto i te taonga: 159140 pcs
Tikiake: SMCJ10CA.pdf
RFQ
SMCJ10ATR
SMCJ10ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
I roto i te taonga: 386872 pcs
Tikiake: SMCJ10ATR.pdf
RFQ
SMCJ10CA M6G
SMCJ10CA M6G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 17V DO214AB
Tikiake: SMCJ10CA M6G.pdf
SMCJ10C-E3/57T
SMCJ10C-E3/57T
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 18.8V DO214AB
Tikiake: SMCJ10C-E3/57T.pdf
SMCJ10AHE3/57T
SMCJ10AHE3/57T
Tikiake: SMCJ10AHE3/57T.pdf
SMCJ10CA
SMCJ10CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse