SMCJ100A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ100A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCJ100A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 100V 162V DO214AB
Ngā Rauemi: SMCJ100A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCJ100A
Tau Wae SMCJ100A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 100V 162V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 269052 pcs Pepa Raraunga SMCJ100A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 100V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 162V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 111V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ)
Raupapa SMCJ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AB, SMC Ētahi Ingoa SMCJ100ALFTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMCJ100A
SMCJ100A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 100V 162V SMC
I roto i te taonga: 294818 pcs
Tikiake: SMCJ100A.pdf
RFQ
SMCJ100
SMCJ100
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 100V 170.1V DO214AB
I roto i te taonga: 5046 pcs
Tikiake: SMCJ100.pdf
RFQ
SMCJ10
SMCJ10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 17.85V DO214AB
Tikiake: SMCJ10.pdf
SMCJ100A V6G
SMCJ100A V6G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 100V 162V DO214AB
Tikiake: SMCJ100A V6G.pdf
SMCJ100A
SMCJ100A
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Tikiake: SMCJ100A.pdf
SMCJ10-E3/9AT
SMCJ10-E3/9AT
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 18.8V DO214AB
Tikiake: SMCJ10-E3/9AT.pdf
SMCJ100A R7G
SMCJ100A R7G
Tikiake: SMCJ100A R7G.pdf
SMCJ100-E3/57T
SMCJ100-E3/57T
Whakaahuatanga: TVS DIODE 100V 179V DO214AB
Tikiake: SMCJ100-E3/57T.pdf
SMCJ100A-13
SMCJ100A-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMCJ100A-13.pdf
SMCJ100-E3/9AT
SMCJ100-E3/9AT
Tikiake: SMCJ100-E3/9AT.pdf
SMCJ100A V7G
SMCJ100A V7G
Tikiake: SMCJ100A V7G.pdf
SMCJ10-E3/57T
SMCJ10-E3/57T
Tikiake: SMCJ10-E3/57T.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel