SMBJ75CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ75CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ75CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 75V 121V DO214AA
Ngā Rauemi: SMBJ75CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ75CA
Tau Wae SMBJ75CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 75V 121V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 356365 pcs Pepa Raraunga SMBJ75CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 75V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 121V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 83.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa SMBJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Original-Reel® Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa SMBJ75CALFDKR Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ75C
SMBJ75C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 75V 127.05V DO214AA
I roto i te taonga: 372736 pcs
Tikiake: SMBJ75C.pdf
RFQ
SMBJ75CA
SMBJ75CA
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 75V 121V DO214AA
I roto i te taonga: 322973 pcs
Tikiake: SMBJ75CA.pdf
RFQ
SMBJ75CA
SMBJ75CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 75V 121V SMB
Tikiake: SMBJ75CA.pdf
SMBJ75ATR
SMBJ75ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Tikiake: SMBJ75ATR.pdf
SMBJ75CA M4G
SMBJ75CA M4G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: SMBJ75CA M4G.pdf
SMBJ75C-E3/5B
SMBJ75C-E3/5B
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 75V 134V DO214AA
Tikiake: SMBJ75C-E3/5B.pdf
SMBJ75CA-13
SMBJ75CA-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMBJ75CA-13.pdf
SMBJ75CA-13-F
SMBJ75CA-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated