SMBJ7.5CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ7.5CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ7.5CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AA
Ngā Rauemi: SMBJ7.5CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ7.5CA
Tau Wae SMBJ7.5CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 346185 pcs Pepa Raraunga SMBJ7.5CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 7.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 12.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 8.33V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa SMBJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa SMBJ7.5CACCCT
SMBJ7.5CACCCT-ND
SMBJ7.5CALFCT
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46.6A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ7.5AHM4G
SMBJ7.5AHM4G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AA
I roto i te taonga: 343745 pcs
Tikiake: SMBJ7.5AHM4G.pdf
RFQ
SMBJ7.5C-E3/5B
SMBJ7.5C-E3/5B
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 7.5V 14.3V DO214AA
I roto i te taonga: 4756 pcs
Tikiake: SMBJ7.5C-E3/5B.pdf
RFQ
SMBJ7.5CA M4G
SMBJ7.5CA M4G
Tikiake: SMBJ7.5CA M4G.pdf
SMBJ7.5AHR5G
SMBJ7.5AHR5G
Tikiake: SMBJ7.5AHR5G.pdf
SMBJ7.5CA-13-F
SMBJ7.5CA-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TVS DIODE 7.5V 12.9V SMB
Tikiake: SMBJ7.5CA-13-F.pdf
SMBJ7.5CA-E3/51
SMBJ7.5CA-E3/51
Tikiake: SMBJ7.5CA-E3/51.pdf
SMBJ7.5ATR
SMBJ7.5ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Tikiake: SMBJ7.5ATR.pdf
SMBJ7.5C-E3/52
SMBJ7.5C-E3/52
Tikiake: SMBJ7.5C-E3/52.pdf
SMBJ7.5CA-13
SMBJ7.5CA-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMBJ7.5CA-13.pdf
SMBJ7.5CA R5G
SMBJ7.5CA R5G
Tikiake: SMBJ7.5CA R5G.pdf
SMBJ7.5CA
SMBJ7.5CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMBJ7.5CA.pdf
SMBJ7.5C
SMBJ7.5C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 7.5V 13.55V DO214AA
Tikiake: SMBJ7.5C.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel