SMBJ64CA
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
SMBJ64CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ64CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 64VWM 103VC SMB
Ngā Rauemi: SMBJ64CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ64CA
Tau Wae SMBJ64CA Kaihanga Littelfuse Inc.
He Rahinga Kei te wātea 445950 pcs Pepa Raraunga SMBJ64CA.pdf
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 71.1V Tuhinga o mua - Breakover 1
Ngaohihi - Breakdown (Min) 64V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AA (SMBJ)
Momo Zener Raupapa SMBJ
RoHS Tūnga Cut Tape (CT) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 600W Power - Peak Pulse 5.9A
Ko te poari DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa SMBJ64CALFCT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga SMBJ64CA Whakaahuatanga TVS DIODE 64VWM 103VC SMB
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 103V Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ64AHR5G
SMBJ64AHR5G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 64V 103V DO214AA
I roto i te taonga: 440324 pcs
Tikiake: SMBJ64AHR5G.pdf
RFQ
SMBJ64CA R5G
SMBJ64CA R5G
I roto i te taonga: 166153 pcs
Tikiake: SMBJ64CA R5G.pdf
RFQ
SMBJ64ATR
SMBJ64ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: TVS DIODE 64V 103V SMB
Tikiake: SMBJ64ATR.pdf
SMBJ64CA
SMBJ64CA
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Tikiake: SMBJ64CA.pdf
SMBJ64AHM4G
SMBJ64AHM4G
Tikiake: SMBJ64AHM4G.pdf
SMBJ64CA-13-F
SMBJ64CA-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMBJ64CA-13-F.pdf
SMBJ64CA M4G
SMBJ64CA M4G
Tikiake: SMBJ64CA M4G.pdf
SMBJ64CA-E3/52
SMBJ64CA-E3/52
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Tikiake: SMBJ64CA-E3/52.pdf
SMBJ64CA-E3/5B
SMBJ64CA-E3/5B
Tikiake: SMBJ64CA-E3/5B.pdf
SMBJ64CA-13
SMBJ64CA-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMBJ64CA-13.pdf
SMBJ64CA
SMBJ64CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMBJ64CA.pdf
SMBJ64C
SMBJ64C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 64V 108.15V DO214AA
Tikiake: SMBJ64C.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel