SMBJ60CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ60CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ60CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 60V 96.8V DO214AA
Ngā Rauemi: SMBJ60CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ60CA
Tau Wae SMBJ60CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 60V 96.8V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 506216 pcs Pepa Raraunga SMBJ60CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 60V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 96.8V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 66.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa SMBJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa SMBJ60CA-ND
SMBJ60CALFTR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ60C
SMBJ60C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 60V 101.64V DO214AA
I roto i te taonga: 314037 pcs
Tikiake: SMBJ60C.pdf
RFQ
SMBJ60ATR
SMBJ60ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: TVS DIODE 60V 96.8V SMB
I roto i te taonga: 971693 pcs
Tikiake: SMBJ60ATR.pdf
RFQ
SMBJ60CA-E3/52
SMBJ60CA-E3/52
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 60V 96.8V DO214AA
Tikiake: SMBJ60CA-E3/52.pdf
SMBJ60C-E3/5B
SMBJ60C-E3/5B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 60V 107V DO214AA
Tikiake: SMBJ60C-E3/5B.pdf
SMBJ60CA
SMBJ60CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMBJ60CA.pdf
SMBJ60C-E3/52
SMBJ60C-E3/52
Tikiake: SMBJ60C-E3/52.pdf
SMBJ60CA M4G
SMBJ60CA M4G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: SMBJ60CA M4G.pdf
SMBJ60CA
SMBJ60CA
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Tikiake: SMBJ60CA.pdf
SMBJ60AHR5G
SMBJ60AHR5G
Tikiake: SMBJ60AHR5G.pdf
SMBJ60CA R5G
SMBJ60CA R5G
Tikiake: SMBJ60CA R5G.pdf
SMBJ60CA-13-F
SMBJ60CA-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMBJ60CA-13-F.pdf
SMBJ60CA-13
SMBJ60CA-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMBJ60CA-13.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel