SMBJ54CA
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
SMBJ54CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ54CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 54VWM 87.1VC SMB
Ngā Rauemi: SMBJ54CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ54CA
Tau Wae SMBJ54CA Kaihanga Littelfuse Inc.
He Rahinga Kei te wātea 696993 pcs Pepa Raraunga SMBJ54CA.pdf
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 60V Tuhinga o mua - Breakover 1
Ngaohihi - Breakdown (Min) 54V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AA (SMBJ)
Momo Zener Raupapa SMBJ
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 600W Power - Peak Pulse 6.9A
Ko te poari DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa SMBJ54CA-ND
SMBJ54CALFTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga SMBJ54CA Whakaahuatanga TVS DIODE 54VWM 87.1VC SMB
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 87.1V Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ54AHE3/5B
SMBJ54AHE3/5B
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54V 87.1V DO214AA
I roto i te taonga: 298795 pcs
Tikiake: SMBJ54AHE3/5B.pdf
RFQ
SMBJ54CA-13
SMBJ54CA-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54V 87.1V SMB
I roto i te taonga: 5063 pcs
Tikiake: SMBJ54CA-13.pdf
RFQ
SMBJ54CA
SMBJ54CA
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Tikiake: SMBJ54CA.pdf
SMBJ54ATR
SMBJ54ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Tikiake: SMBJ54ATR.pdf
SMBJ54CA
SMBJ54CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMBJ54CA.pdf
SMBJ54CA M4G
SMBJ54CA M4G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: SMBJ54CA M4G.pdf
SMBJ54C
SMBJ54C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54V 91.46V DO214AA