SMBJ48CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ48CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ48CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 48V 77.4V DO214AA
Ngā Rauemi: SMBJ48CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ48CA
Tau Wae SMBJ48CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 48V 77.4V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 528626 pcs Pepa Raraunga SMBJ48CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 48V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 77.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 53.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa SMBJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa SMBJ48CACC
SMBJ48CACC-ND
SMBJ48CALFTR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.8A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ48CA-13-F
SMBJ48CA-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 77.4V SMB
I roto i te taonga: 788295 pcs
Tikiake: SMBJ48CA-13-F.pdf
RFQ
SMBJ48C-E3/52
SMBJ48C-E3/52
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 85.5V DO214AA
I roto i te taonga: 5963 pcs
Tikiake: SMBJ48C-E3/52.pdf
RFQ
SMBJ48CA
SMBJ48CA
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 77.4V DO214AA
Tikiake: SMBJ48CA.pdf
SMBJ48AHR5G
SMBJ48AHR5G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: SMBJ48AHR5G.pdf
SMBJ48CA M4G
SMBJ48CA M4G
Tikiake: SMBJ48CA M4G.pdf
SMBJ48CA-13
SMBJ48CA-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMBJ48CA-13.pdf
SMBJ48C
SMBJ48C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 81.27V DO214AA
Tikiake: SMBJ48C.pdf
SMBJ48CA R5G
SMBJ48CA R5G
Tikiake: SMBJ48CA R5G.pdf
SMBJ48CA-E3/51
SMBJ48CA-E3/51
Tikiake: SMBJ48CA-E3/51.pdf
SMBJ48ATR
SMBJ48ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Tikiake: SMBJ48ATR.pdf
SMBJ48C-E3/5B
SMBJ48C-E3/5B
Tikiake: SMBJ48C-E3/5B.pdf
SMBJ48CA
SMBJ48CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMBJ48CA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel