SMBJ45CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ45CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ45CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 45V 72.7V DO214AA
Ngā Rauemi: SMBJ45CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ45CA
Tau Wae SMBJ45CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 45V 72.7V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 403599 pcs Pepa Raraunga SMBJ45CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 45V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 72.7V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 50V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa SMBJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Original-Reel® Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa SMBJ45CALFDKR Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.3A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ45ATR
SMBJ45ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45V 72.7V SMB
I roto i te taonga: 964883 pcs
Tikiake: SMBJ45ATR.pdf
RFQ
SMBJ45CA
SMBJ45CA
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45V 72.7V DO214AA
I roto i te taonga: 389027 pcs
Tikiake: SMBJ45CA.pdf
RFQ
SMBJ45C-E3/5B
SMBJ45C-E3/5B
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45V 80.3V DO214AA
Tikiake: SMBJ45C-E3/5B.pdf
SMBJ45CA
SMBJ45CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMBJ45CA.pdf
SMBJ45C
SMBJ45C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45V 76.34V DO214AA
Tikiake: SMBJ45C.pdf
SMBJ45CA-13
SMBJ45CA-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMBJ45CA-13.pdf
SMBJ45CA-13-F
SMBJ45CA-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMBJ45CA-13-F.pdf
SMBJ45AHM4G
SMBJ45AHM4G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: SMBJ45AHM4G.pdf
SMBJ45CA R5G
SMBJ45CA R5G
Tikiake: SMBJ45CA R5G.pdf
SMBJ45CA M4G
SMBJ45CA M4G
Tikiake: SMBJ45CA M4G.pdf
SMBJ45C-E3/52
SMBJ45C-E3/52