SMBJ43CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ43CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ43CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 43V 69.4V DO214AA
Ngā Rauemi: SMBJ43CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ43CA
Tau Wae SMBJ43CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 43V 69.4V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 415661 pcs Pepa Raraunga SMBJ43CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 43V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 69.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 47.8V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa SMBJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa SMBJ43CALFCT Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.7A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ43AHR5G
SMBJ43AHR5G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AA
I roto i te taonga: 404068 pcs
Tikiake: SMBJ43AHR5G.pdf
RFQ
SMBJ43CA
SMBJ43CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 43V 69.4V SMB
I roto i te taonga: 733633 pcs
Tikiake: SMBJ43CA.pdf
RFQ
SMBJ43C
SMBJ43C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 43V 72.87V DO214AA
Tikiake: SMBJ43C.pdf
SMBJ43CA-E3/5B
SMBJ43CA-E3/5B
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Tikiake: SMBJ43CA-E3/5B.pdf
SMBJ43ATR
SMBJ43ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Tikiake: SMBJ43ATR.pdf
SMBJ43C-E3/5B
SMBJ43C-E3/5B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 43V 76.7V DO214AA
Tikiake: SMBJ43C-E3/5B.pdf
SMBJ43CA R5G
SMBJ43CA R5G
Tikiake: SMBJ43CA R5G.pdf
SMBJ43CA-E3/52
SMBJ43CA-E3/52
Tikiake: SMBJ43CA-E3/52.pdf
SMBJ43CA
SMBJ43CA
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Tikiake: SMBJ43CA.pdf
SMBJ43C-E3/52
SMBJ43C-E3/52
Tikiake: SMBJ43C-E3/52.pdf
SMBJ43CA M4G
SMBJ43CA M4G
Tikiake: SMBJ43CA M4G.pdf
SMBJ43CA-13-F
SMBJ43CA-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMBJ43CA-13-F.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel